Reference

Co říkají o mé práci moji klienti? 

Celá atmosféra programu je neskutečná, Renča i ostatní sdílející ženy ve skupině byly nesmírně inspirativní. Informace, které jsem načerpala pozitivně ovlivňují nejen komunikaci s dítětem, ale i můj přístup k sobě samé, k okolí, k interakcím s ostatními lidmi i partnerem. Jsem teď mnohem klidnější, spokojenější a šťastnější máma, než jsem byla před vstupem do programu. Návštěvy lékaře absolvujeme bez pláče, projevy emocí už nejsou strašákem, situace, kterých jsem se dříve bála, teď vítám a beru jako příležitost k dalšímu posunu a vývoji. Těším se, až se dítě rozmluví a my se budeme naplno domlouvat. Dříve jsem se těšila, až dítě večer usne a celý ten kolotoč se na chvíli zastaví, teď se těším, až se ráno vzbudíme a prožijeme spolu další den.
Hana C.program Partnerská komunikace s dětmi
Neni to jen o znakovani, ale hlavne celkove o komunikaci. Znaky pro miminka se daji naucit podle slovniku, ale pri pozorovani miminka a uplnem napojeni na nej, jde spousta znaku vycist, protoze miminko je uz dela, jen to chce jim porozumet. 🙂 Presah kurzu do partnerske komunikace je uzasny, a dava uplne jiny pohled na cele znakovani, ktere opravdu neni o tom, aby miminko umelo 150 znaku perfektne a mohla jsem se s tim chlubit, ale o tom, ze jsem napojena na dite bez predsudku, vlastnich presvedceni o tom, jak co ma byt protoze je to napriklad zazite ve spolecnosti.
Zdeňka Š.kurz Znakováním ke komunikaci snů
Super byl hodně srozumitelný způsob předání i složitých témat psychologie, o které se kurz opírá. Díky mnoha vysvětlením psychických fenoménu u dětí i dospělých jsem do hloubky docenila význam znakovani a jsem mnohem víc motivovana ho opravdu zavádět i s 5 měsíčním miminkem. Bavil mě také hravy přístup ke tvorbě znaků, hodně jsi mě podpořila v pozorování miminka a tvoření znaků z jeho přirozených gest. Děkuji za to, Reni.
Klára D.kurz Znakováním ke komunikaci snů
Renča vše pěkně vysvětlí a podloží studiemi ap. a popisuje spoustu situací z reálného života. Jde hezky od začátku, jelikož je to celé hlavně o nás, rodičích. Kdybych dostala jen jakysi návod, jak na partnerskou komunikaci, nic by mi to nedalo. Možná jen pocit, že dělám spoustu věcí špatně. Renča nás všechny podporuje a odpovídá na veškeré naše dotazy, což je pro nás účastníky k nezaplacení a jí to stojí spoustu času. Jsem vděčná, že jsem na tenhle program narazila a mohla se ho účastnit.
Michaela S. program Partnerská komunikace s dětmi
Máš krásný vztah k dětem i nám rodičům, máš pochopení i vysvětlení proč se to děje a co se nám vše v hlavě děje a to je super.Jsi též úžasně nabitá energií a je vidět, že si rodičovství užíváš i přes všechny nástrahy.Obdivuji Tě, že máš ještě tolik energie tvořit takové zázraky pro nás rodiče v nesnázích.
Lenka N.kurz První krok ke spokojenějšímu rodičovství